054-2344000
מאמרים
מאמרים
מוצרי פרסום עבור העסק שלך
כבעל עסק, אנחנו בטוחים שתמיד רצית ששם העסק שלך יופיע בכל מקום ואתר, כמה שיותר, על מנת שקהל רב יותר ייחשף אליו, וכתוצאה מכך גם יגיע אליו, היינו – אליך. בוודאי שלשם כך יש להשקיע בפרסום בפלטפורמות הסטנדרטיות, כגון עיתונים, שלטי חוצות, טלוויזיה, רדיו ועוד. אבל, האם חשבת פעם להשתמש בלקוחות שלך כמשווקים של העסק שלך? לא, אין הכוונה שתעסיק את הלקוחות שלך בתשלום על מנת שיפרסמו את העסק שלך. השיטה היא פשוטה הרבה יותר: חלוקת מוצרי פרסום. אם זה נשמע לך מעניין ואתה

מוצרי פרסום – פרסום שעושה את העבודה
כולנו מסכימים, כי חשיפה של העסק שלך מתרחשת כאשר אנשים רואים את פרטי העסק שלך, הכוללים, בין היתר: לוגו, שם, תחום עיסוק וכמובן – פרטי התקשרות. פרטים אלה מופיעים בוודאי בכל מודעה פרסומית שבה השקעת, בין אם בטלוויזיה, בין אם ברדיו, בין אם באינטרנט ובין אם בעיתון המודפס. כל הפרטים האלה יכולים להופיע גם על מגוון רחב של מוצרי פרסום, וכך תהיה לעסק שלך חשיפה גדולה הרבה יותר. אם אתה שואל את עצמך למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים מוצרי פרסום, נשמח לספר לך, שכשאנחנו אומרים מוצרי פרסום, אנחנו מתכוונים בעצם כמעט לכל דבר.

מוצרי פרסום – עט וכל חפץ
מוצרי פרסום יכולים להיות באמת כל דבר: ציוד משרדי כגון עטים, מעמדים לדפי ממו, מעמדים לשולחן, פדים לעכבר ועוד; ביגוד ומוצרי בד – חולצות, כובעים, מגבות, מטריות ועוד; ציוד לטיולים – מידניות, צידניות, תרמילים, ערסלים, כסאות מתקפלים, מטקות, אולרים, פנסים ועוד; מוצרים לרכב – צלונים, כוסות תרמיות לנסיעה ועוד; כלי בית – מלחיות, ספלים, כוסות, פותחני יין ועוד; ואביזרים נוספים כגון כדורי ים, ארנקים, מוצרי טיפוח, נרות וכמובן כמובן – מחזיקי מפתחות.

על כל החפצים והאביזרים הללו יכול להופיע שם העסק שלך, כולל הלוגו, תחום העיסוק ופרטי ההתקשרות. ברגע שאתה מחלק את האביזרים הללו ללקוחותיך, אתה משיג חשיפה אדירה לעסק שלך. רק תחשוב על מצב, שבו לקוח שלך הולך לים, ולוקח איתו מטקות שעליהן מוטבע שם העסק שלך, מגבת שעליה מוטבע שם העסק שלך ו/או צידנית שגם עליה מוטבע, בכיתוב מאיר עיניים, שם העסק שלך. כל מי שנמצא ליד אותו לקוח, שבא לים ליהנות, בעצם נחשף לשם העסק שלך. סביר להניח שהחשיפה הזאת תגרום לאנשים לשאול על העסק שלך, ולכך שכאשר יצטרכו את אחד השירותים שאתה מספק – כבר ידעו למי לפנות. אחרי הכול – אין כמו מוצרי פרסום כדי לעשות לעסק שלך כנפיים, שהרי הם מהווים המלצה לכל דבר.

יתרון נוסף של מוצרי פרסום הוא, שכאשר אתה נותן מוצרי פרסום כלשהם במתנה ללקוחות הקיימים שלך, סביר להניח שאתה גורם גם להם להיות מרוצים, כי ידוע הרי, שכולם אוהבים לקבל מתנות. כך, בהשקעה לא גדולה, אתה תופס שתי ציפורים במכה אחת: גם משמר לקוחות קיימים, וגם יוצר חשיפה גדולה של העסק שלך, שבהחלט סביר שתפנה לעסק שלך לקוחות חדשים. נשמע טוב, נכון? זה לא רק נשמע – זה באמת טוב.

מוצרי פרסום – רק במיתוגל פרסום ושיווק
מיתוגל פרסום ושיווק מתמחה בייצור מוצרי פרסום בהתאמה מדויקת לעסק שלך. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותך ולסייע לך לבחור את מוצרי הפרסום המתאימים ביותר לעסק שבבעלותך, ולהפיק עבורך מוצרי פרסום שיעשו עבודה טובה.
 
לקבלת מידע נוסף על מוצרי פרסום – צור עמנו קשר ונשמח לסייע. בהצלחה!
 |  ראשי |  חדש על המדף  |  הוספה למועדפים  | 
מיתוגל-מיתוגל - מוצרי פרסום, הדפסת חולצות וביגוד מקצועי- www.m-x.co.il © כל הזכויות שמורות
מיתוגל מוצרי פרסום ובגדי עבודה טל. 054-2344000 פקס: 03-6444422 טלפון.054-2344000
ראשי | מוצרי פרסום | ציוד לחיילים | הדפסת חולצות | דפוס דיגיטלי | ביגוד ייצוגי | אודות | מאמרים | מפת אתר | יצירת קשר
פרינט פיס - מוצרי פרסום וקידום מכירות, הדפסת חולצות www.m-x.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל